Воскова епіляція боляче чи ні. Чим знеболити?

Від чого залежить болючість воскової епіляції і як позбутися від неї

Усі, хто хоче позбутися небажаного волосся приходять рано чи пізно до методу воскової епіляції і тут же виникає питання: "Боляче чи ні". А дійсно, боляче чи ні - від чого це залежить?

Ви напевно вже перечитали безліч статей в інтернеті, поговорили з подругами, знайомими, хто вже робив воскову депіляцію і думки досить таки суперечливі. Деякі кажуть, що таке більше не допустять у своєму житті, а деяким, як з "гуся вода" - все легко, швидко і просто.

Зрозуміло, що beauty-індустрія сьогодні не може запропонувати замість болю приємні відчуття, але істотно приглушити хворобливі почуття можливо.

Кілька рекомендацій, як хто знімає біль:

Якщо Ви в цьому новачок, обов'язково під час воскової епіляції підтримуйте розмову, не замикайтеся, просто базікайте про все, тоді майстер буде розуміти Вас краще, а Ви не будете помічати момент ривка, і Вам буде легше.

Деякі за годину до епіляції випивають знеболюючий препарат, а деякі 50 гр. улюбленого алкогольного напою.

Перший раз робіть епіляцію в слабо чутливих місцях, так Ви відчуєте на собі, як це проходить, і організм до наступного разу буде готовий до роботи на інтимних зонах.

І головне, багато залежить від професіоналізму майстра. Він по Вашому волоссю і особливостям росту волосся підбере правильний віск, в правильному напрямку змаже, буде змащувати певний розмір площі шкірного ділянки, спеціально підбираючи її, щоб Вам не було боляче. А Ви і не зрозумієте боляче чи ні. Сам рух ривка повинно бути правильно спрямовано за силою і під потрібним кутом до поверхні шкіри.

Бачите, наскільки важлива роль не знеболюючого препарату, а професіоналізму майстра!

Все вищезазначене і створить умови для того, щоб воскова епіляція для Вас пройшла безболісно. Сподіваюся питання: Воскова епіляція боляче чи ні нами розкритий.

Звертайтеся до професіоналів!

 

Вам також по цій темі буде цікаво:

Яка для епіляції повинна бути довжина волосся?

Як дізнатися довжину волосся для епіляції?

Скільки часу триває епіляція?