Воскова депіляція епіляція

Воскова депіляція епіляція, як манікюр і педикюр в Києві, сьогодні потрібні кожній дівчині і жінці. Без них шкіра не може виглядати гладкою, доглянутою і сексуальною. У всі часи жінки намагалися позбутися небажаного волосся.  

Послуги по видаленню волосся

епіляція обличчя

Воскова депіляція: зони обличчя

Майстер проводить депіляцію зон - вусики, вилиці.
дпіляція пахв

Воскова епіляція: зони пахв

Майстер проводить епіляцію зони пахв
воскова епіляція рук

Епіляція зони рук

Воскова депіляція: мастер робить епіляцію до ліктів або всієї поверхні рук
воскова депіляція ніг

Депіляція воском ніг

Воскова епіляція: ноги. Докладніше: фото 1 и фото 2
депиляция в зоне бикини

Епіляція зони бікіні та глубока інтимна депіляція

Воскова депіляція: майстер робить депіляцію зони бікіні (зона- трусики) та глубоку інтимну епіляцію
салон краси Salon Дома мобільный їде до Вас

Ми їдемо до Вас

Депіляція епіляція воскова Київ у Вас вдома - *233-08-67* професійно, швидко і якісно: епіляція зони бікіні, глибока, інтимна депіляція, бразильська, також обробка ніг, рук. Ціни прийнятні.
 
 

Трохи визначень і понять:

Епіляція — це штучне видалення волосся (від французького слова epiler - видаляти волосся) з руйнуванням волосяних цибулин за допомогою різних методів.

Депіляція — це видалення видимої над поверхньою шкіри частини волосся різними методами (креми, гоління) без руйнування цибулини волосся.

Епіляція за допомогою сучасних методів дозволяє позбутися волосся на набагато більш тривалий період, ніж при депіляції. В даний час в косметології застосовуються різні способи епіляції : електроепіляція, шуарінг, лазерна епіляція, фотоепіляція, елос епіляція, епіляція фітосмолою і т.д. Всі методи мають свої переваги і недоліки.

Воскова депіляція епіляція в Києві вдома - наша пропозиція для Вас. Депіляцію воском, епіляцію ще в світі називають «ваксінг» (від англійського слова: wax - віск) - ідеальне поєднання швидкості, якості косметичного ефекту і ціни. Після обробки воском шкіра стає на довгий період часу чистою і гладенькою.

Наш майстер робить видалення волосся зі знанням питань септики і антисептики, тобто працює в рукавичках і використовує косметику, яка має протизапальні властивості.

Воскова депіляція і епіляція вдоманічим не відрізняється від процедури в будь-якому салоні, але є і перевага: Вам не потрібно записуватися на процедуру в салон, їхати туди, чекати майстра і ще потім треба повернутися додому після самої процедури .. Адже після ваксинга ідеальним буде відпочити на улюбленому дивані, особливо коли була зроблена депіляція бікіні або глибока інтимна епіляція.

Наша методика:

Майстер сам приходить до Вас додому з усім необхідним обладнанням та в той час, коли Вам це буде зручно. Дбайливо і в той же час швидко робить процедури з депіляції зайвого волосся і, якщо це потрібно, зробить в комлексі маникюр, педикюр, покриття нігтів шелаком.

Не бійтеся болі

Однак багатьох зупиняє біль при цьому методі видалення волосся. Так, дійсно, при проведенні процедури є болісні відчуття: вони залежать від товщини волосся, довжини волосся, місця розташування і звичайно від професіоналізму майстра.

Воскова депіляція епіляція не така вже проста процедура і вимагає справжньої майстерності і досвіду. На відміну від багатьох інших спеціалістів, наш майстер робить епіляцію ідеально, навіть при чутливій шкірі. Не тубуйтеся, ми обов'язково дамо Вам пораду, як підготуватися до першої воскової епіляції і процедура пройде не так боляче, швидко і навіть весело. Ціни на епіляцію в Києві дуже прийнятні.

Потрібно відзначити, що після першої процедури видалення волосся, всі наступні процедури стають набагато менш болісними і звичними . Наші клієнтки на процес ваксинга вже не звертають увагу і в цей час зазвичай говорять на абстрактні теми.

Воскова депіляція вдома – дуже швидкий і ефективний метод з відмінним косметичним результатом, при якому видалення волосся стає регулярним і звичним.

Пам'ятайте, якщо робити епіляцію самостійно, то є висока ймовірність утворення безлічі вростаючого в товщу шкіри волосся, з якими потім не так легко боротися.

Наш майстер знає свою справу! Звертайтеся до профі!

Наші переваги:

  • - Послуги Ви отримуєте у себе вдома або на роботі. Ви не витрачаєте час на проїзд і очікування своєї черги навіть по запису в салоні
  • - Усі матеріали Shellac оригінальні американського сертифікованого виробника компанії CND.
  • - Необхідне обладнання та інструмент майстер привозить з собою.
  • - Ви в комплексі можете зробити манікюр і педикюр в домашніх умовах, покриття Шелак
  • - Ви можете зробити воскову депіляцію необхідних зон
  • - Можна зробити фарбування брів і вій

Зателефонуйте (063) 233-08-67 і отримайте послуги у себе вдома, на роботі, в зручній, звичній обстановці швидко і якісно!

Воскова депіляція з нашим майстром в Києві - це доступна ціна, гарний настрій, красива і гладка шкіра!

 
 

Відгуки наших клієнток на епіляцію:

Настя Горобець:"Тепер я знаю, що ці процедури тримаються тільки на майстерності." 2015-08-01 18:38:37
Завжди хвилювалася тільки но хтось з дівчат розсказували про воскову епіляцію в зоні бікіні. Для мене це було табу і жахіття.
Бо колись подивились в iнтернеті та почали собі самі робити. Після того, як мене моя подруга обпікла воском, а потім натерпілася болі, я заріклася це робити, і думала назавжди.
Та все сталося так, що моя подруга запросила майстра до свого дому, а я там була у гостях. Їй зробили епіляцію ніг і бікіні.
Я не могла повірити, що моя подруга вже така терпляча і сама собі порпросила зробити майстриню зробити мені ті ж послуги.
Тепер я знаю, що ці процедури тримаються тільки на майстерності. Дякую Ларисі за її добрі руки.

[Відповісти]

Сторінки: [1]

Залишити коментар

Ваше ім`я:
Ваша пошта:

Коментар:
Введіть символи: *
captcha
Оновити