Скільки часу триває епіляція?

Час воскової епіляції

Багато жінок під час замовлення задають питання: "Скільки часу триває епіляція?". Як ми багато говорили на сторінках даного сайту, що всі люди різні і до кожного потрібен свій підхід, особливо це пов'язано з психологічним настроєм до процедури воскової депіляції.

Також на швидкість впливають цілком фізіологічні особливості кожної людини. Структура і особливості росту волосся у всіх різна: товсте волосся, тонке, розташування волосяного покриву на тілі й густота теж у кожної жінки різні і можуть бути перешкодою до швидкої епіляції.

Коли процедура робиться вперше, то Ви, хочете чи ні, а нервуєте і справа майстра допомогти кожному, щоб процедура пройшла не тільки швидко, але і максимально безболісно. Клієнтці, яка в перший раз робить епіляцію іноді хочеться просто перепочити після кожного руху майстра.

Ну, а на наступний раз, буквально з другої епіляції, час швидко скорочується і в середньому зазвичай становить:
епіляція бікіні глибока 15 хвилин;
епіляція зони бікіні 20 хвилин;
пахвові западини - 5 хвилин;
поверхня рук - 10 хвилин;
поверхня ніг - 20 хвилин.

Для чистоти результату також потрібно пройтися пінцетом, а це може уповільнити процес.
Пам'ятайте! Важлива не швидкість епіляції, а професіоналізм майстра. Іноді можуть, після воскової депіляції, утворюватися зони врослого волосся. Тому згадуйте про це, коли ставите питання: "Скільки часу триває епіляція?"

Звертайтеся до професіоналів!

Вам також по цій темі буде цікаво:

Яка для епіляції повинна бути довжина волосся?

Як дізнатися про довжину волосся для епіляції?

Після депіляції що робити?