Наші переваги - для Вас!

салон красоты  Salon Дома мобильный:

Чому йдуть до нас

Згадайте скільки часу ви витрачали для того, щоб відвідати Салон краси: час на запис до майстра, час на поїздку в Салон, час на очікування черги, час на переодягання, час на післяпроцедурну адаптацію (особливо в холодну пору року) ..

Тепер все це в минулому: Тепер послуги їдуть до Вас додому. Просто робіть замовлення по телефону і займайтеся своїми справами у своєму улюбленому домашньому одязі.

Все необхідне для послуг: віск, нагрівальні прилади, лампу, лаки, витратні матеріали, стерильні інструменти майстер привезе з собою.

Економія Ваших грошей

Згідно нашого прайсу послуги відмінної якості Ви отримуєте за ціною не центрального Салону краси.
Ви не витрачаєте гроші на проїзд до Салону і назад.

Професійне обслуговування

Послуги надає дипломований фахівець нігтьової естетики: майстер манікюру, педикюру, а також дипломований фахівець воскової епіляції. Професійне обладнання, стерильний інструмент, одноразові витратні матеріали, якісний італійський віск, Шелак оригінальної компанії CND. Робота в стерильних одноразових рукавичках.

Робіть все і відразу в комплексі

Вас обслуговує майстер-фахівець манікюру педикюру, воскової депіляції, тобто Ви можете одразу робити повний комплекс послуг - це велика економія часу і зручність.

Офісне обслуговування

Ми маємо великий досвід роботи в офісах Києва, де працює багато жінок. Так, прямо в офісі можна зробити манікюр, педикюр, Шелак, є варіанти, коли можна зробити воскову депіляцію. І жінки економлять багато часу і сил.

Ми любимо наших клієнток

Ми робимо подаруночки: Для педикюру ми Вам залишаємо в Ваше користування розширювач пальців ніг, а також ми постійно готуємо безліч приємних подарунків.