Переваги нашого Салону краси

салон краси Salon Дома мобільний: воскова депіляція епіляція шелак коди манікюр педикюр

Салон їде до Вас!

Для Вашої зручності і для поліпшення якості обслуговування та економії часу наших клієнток "Salon Дома", як мобільний салон краси надає б'юті послуги: видалення волосся і нігтьова естетика прямо у Вас вдома або у Вашому офісі в Києві. Запис за телефоном: (063) 233-08-67.

Б'юті салон краси "Salon Дома" працює, як для окремих клієнток, так і підтримує комплексне обслуговування офісів: манікюр + педикюр, покриття Шелак, Коді, воскова депіляція епіляція. Майстер салону краси здійснює запис і обслуговує клієнток на Троєщині, Центр, Оболонь, Дарницький район, Лівий берег, Поділ, Дружби Народів, Печерський район.

Ціни на послуги салону краси при відмінній якості відповідають цінам середнього салону Києва. Видалення небажаного волосся проводиться, як епіляція воском гарячим або теплим (біоепіляція), депіляція воском бікіні і глибока епіляція. Для чистоти ефекту епіляції невидалені волоски вищипуються спеціальним косметологічним пінцетом.

Все робиться в чистих з мікробіологічної точки зору умовах, стерильним інструментом (багаторівнева обробка: механічна, замочування, хімічна, ультра-фіолетове опромінення), і з одноразовими матеріалами.

Щоб домогтися найвищого рівня обслуговування та якості, для виключення алергізації, всі матеріали мобільного салону краси використовуються тільки якісні, фабричного сертифікованого виробництва: воски Італійського виробника, лаки Коді, всі компоненти Шелак (Shellac) американської компанії CND.

Майстер б'юті салону краси

Як дипломований професійний майстер салону краси, фахівець з багаторічним досвідом роботи в столичних салонах краси, я вмію надавати якісні послуги і люблю свою справу: професійна воскова епіляція, манікюр-педикюр, покриття Шелак і Коді.

І знаючи, як Ви дорожите своїм часом, йду Вам на зустріч - їду до Вас додому, чи Ваш офіс в Києві: Троєщина, Оболонь, Лівий берег, метро Лівобережна, Дарниця, Центр Києва, Позняки, Поділ, Печерськ! Просто запишіться по телефону і я на виїзді зроблю все зазначені послуги на вищому професійному рівні.

Воскова депіляція має переваги

Наш мобільний салон краси вже довгий час застосовує для видалення волосся тіла метод воскової епіляції. Про популярність воскової депіляції, як недорогий спосіб 100% видалення волосся, можна розповідати багато, почавши з того, що цьому методу вже кілька сотень років, але і сьогодні цей метод стоїть на першому місці за популярністю.

І недарма: метод недорогий в порівнянні з іншими методами і природи.

Він практично після закінчення деякого часу дозволяє поступово позбутися небажаного волосся, так як після кожної епіляції волосся стає тонше і тонше, їх густота зростання зменшується.

Воскова депіляція дозволяє видалити волосся з різних зон тіла: волосся з області обличчя - вилиці, вусики; зона аксіальна - продмишкі; воскова епіляція бікіні - бразильська - зона трусики, глибока депіляція - інтимна зона. А також видаляються волосся зони з рук, ніг, сідниць.
Докладніше про епиляцію читайте на сторінці.

Манікюр, педикюр, Шелак і Коді

У нашому салоні краси на виїзді Ви отримуєте класичний професійний обрізний манікюр + педикюр із застосуванням професійного стерильного інструменту + крем масаж китиць рук і стоп.

Інструмент знезаражується механічним, хімічним методом і ультрафіолетовим опроміненням. Застосовуються одноразові змінні матеріали і розширювачі пальців ніг.
Докладніше про манікюр педикюр на сторінці.

Дуже зручно робити вдома все комплексно: педикюр, манікюр Шелак покриття або Коді покриття і воскову депіляцію одночасно.

Обов'язково скористайтеся нашими послугами.

Щоб мобільний салон краси "Salon Дома" приїхав до Вас в Києві на Троєщині, Центр, Оболонь, Дарницький район, Лівий берег, Поділ, Дружби Народів, Печерський район, просто зателефонуйте і запишіться до виїзного майстру б'юті салону краси по телефону (063) 233-08-67.

Ви тут: manicur.kiev.ua